Blesk.cz 27.06.2026 00:00  Pražští policisté v pátek znovu pátrali po nebezpečné pětatřicetileté ženě s nožem, kterou hledali už o den dříve. Poté, co ji ve čtvrtek nalezli a předali zdravotníkům, utekla z nemocnice. Policie tak po ní opět vyhlásila pátrání a prosila o pomoc i veřejnost. Po 16:00 pak policejní mluvčí Jan Rybanský sdělil médiím, že ženu našli.

Čítať celý článok >>