Blesk.cz 25.06.2026 01:30  Úřad pro ochranu hospodářské soutěže uložil Pražským službám , které vlastní hlavní město, pokutu ve výši 300.000 korun za stavební práce uskutečněné na základě rámcové smlouvy s firmou Japos-Stav. Uložení sankce potvrdil serveru iROZHLAS.cz mluvčí ÚOHS Martin Švanda. Rozhodnutí není pravomocné, firma ve svém vyjádření uvedla, že postupovala transparentně a s cílem zachovat kontinuitu provozu. Proti rozhodnutí podala odpor. Vedení PSAS dnes kritizovali náměstkyně pražského primátora Jana Komrsková a předseda dozorčí rady PSAS Lukáš Wagenknecht.

Čítať celý článok >>