Brutálne VIDEÁ zo streľby, všade počuť krik! Útočník sa skrýval: Reakcia Trumpa po zasiahnutí guľkou

14.07.2024 19:15 WASHINGTON - Na sociálnych sieťach sa objavujú detailné videá z hrôzostrašnej streľby na bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Toho útočník Thomas Matthew Crooks postrelil do ucha. Videá zachytávajú prvú reakciu Trumpa potom ako ho zasiahla guľka a to, kde sa útočník skrýval.

PRVÉ slová Trumpa po streľbe! Vedel som, že niečo nie je v poriadku

14.07.2024 19:15 WASHINGTON - Donald Trump konečne prehovoril po hrôzostrašnej streľbe na mítingu v Pensylvánii. Útočník mu našťastie zasiahol len ucho a Trump je po ošetrení v poriadku. Dokonca zverejnil prvé vyjadrenie.

Reakcie slovenských politikov na streľbu na Trumpa! Mrazivé slová Fica: Pellegrini streľbu odsúdil

14.07.2024 19:15 BRATISLAVA - Slovenských politikov obzvlášť zasiahla streľba na bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Prezident Slovenskej republiky Peter Pellegrini brutálnu streľbu odsúdil. Je hlboko znepokojený prerastaním násilia do politiky na celom svete.

Tisíce ľudí v uliciach Izraela žiadali dohodu o prepustení rukojemníkov

14.07.2024 19:15 TEL AVIV – Tisíce Izraelčanov demonštrovali v sobotu v uliciach Tel Avivu a Jeruzalema a žiadali uzatvorenie dohody, ktorá by umožnila návrat 120 izraelských rukojemníkov stále zadržiavaných palestínskym hnutím Hamas späť do Izraela.

Ceny pomarančového džúsu sú stále vysoké: Situácia sa v dohľadnom období nezmení

14.07.2024 19:15 NEW YORK - Situácia na trhu s pomarančovým džúsom je stále napätá, pričom ceny jedného z najobľúbenejších nápojov na svete sa naďalej držia na zhruba dvojnásobnej úrovni v porovnaní s cenou spred roka. Na vysokej úrovni ich udržuje najmä kombinácia extrémneho počasia spôsobeného klimatickou zmenou a choroby známej ako zelenanie citrusov. Informoval o tom portál spravodajskej televízie CNBC.

Sociálne siete po streľbe na Trumpa zaplavilo VIDEO útočníka: Všetko je inak! TOTO nie je on

14.07.2024 19:15 WASHINGTON - Po streľbe na exprezidenta Donalda Trumpa sa roztrhlo vrece s neoverenými a falošnými informácie, ktoré sa zdieľajú cez sociálne siete. Dokonca ľudia zverejňujú falošnú fotografiu útočníka spoločne s videom.

Politológovia sa zhodli! Pomôže atentát Trumpovi v kampani? TÁTO fotka sa stane virálnou

14.07.2024 19:15 PRAHA - Sobotňajší útok na amerického prezidentského kandidáta a bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa mu môže pomôcť v tohtoročných prezidentských voľbách a môže posilniť jeho šance na znovuzvolenie. Zhodli sa na tom politológovia, ktorých dnes oslovila ČTK. Už len preto, že by mohol vyvolať vlnu sympatií voči nemu a ešte viac mobilizovať jeho podporovateľov, oznámila ČTK politologička z brnianskej Masarykovej univerzity Monika Brusenbauch Meislová.

Muž podozrivý z prevádzačstva pri úteku pred políciou zranil v Nemecku šesť ľudí

14.07.2024 19:15 MNÍCHOV – Muž podozrivý z prevádzačstva pri úteku pred políciou zrazil šesť ľudí, štyria utrpeli vážne zranenia. Incident sa odohral neďaleko hraníc s Rakúskom.

Poľovník strieľal na členov svojej rodiny: Nemecká polícia potvrdila troch mŕtvych

14.07.2024 19:15 Berlín 14. júla – Troch mŕtvych a viacerých zranených si vyžiadala streľba v meste Albstadt na juhovýchode Nemecka. Potvrdila to polícia, uviedol denník Bild, podľa ktorého údajne miestny poľovník strieľal na členov svojej rodiny.

Izraelská armáda potvrdila zabitie popredného veliteľa Hamasu v Pásme Gazy

14.07.2024 19:15 JERUZALEM – Izrael v nedeľu oznámil, že pri vzdušnom údere jeho armády v Pásme Gazy zahynul popredný veliteľ hnutia Hamas. Rafa Saláma bol podľa Izraela jedným zo strojcov útoku zo 7. októbra minulého roka, ktorý vyvolal vojnu v Gaze.

Pri izraelskom útoku na školu v Pásme Gazy zahynulo najmenej 15 ľudí

14.07.2024 19:15 GAZA - Najmenej 15 ľudí v nedeľu zahynulo pri izraelskom leteckom útoku, ktorý zasiahol školu v utečeneckom tábore Nusajrát v Pásme Gazy, oznámili úrady ovládané Hamasom. Desiatky ľudí utrpeli zranenia. Podľa vyjadrenia izraelskej armády boli cieľom útoku militanti operujúci v okolí školy.

Hrôzostrašný nález v dome muža, ktorý strieľal na Trumpa! Čo všetko tam objavili?

14.07.2024 19:15 WASHINGTON – Vo vozidle a v dome muža, ktorý sa podľa amerických úradov pokúsil zabiť exprezidenta Donalda Trumpa, našli výbušniny.

Rokovania o Gaze sa pozastavia, kým Izrael nepreukáže, že to myslí vážne

14.07.2024 09:30 KÁHIRA - Rokovania o prímerí v Gaze medzi izraelskými a egyptskými diplomatmi, ktorí v Káhire vyjednávajú podmienky prímeria medzi Izraelom a Hamasom, boli pozastavené po troch dňoch intenzívnych rozhovorov, ktoré nepriniesli reálny výsledok. Informujeme podľa správy agentúry Reuters, ktorá sa odvoláva na dva egyptské bezpečnostné zdroje, podľa ktorých Izrael nemá v skutočnosti úmysel dosiahnuť dohodu.

PRVÉ reakcie slovenských politikov na streľbu na Trumpa! Mrazivé slová Fica: Pellegrini streľbu odsúdil

14.07.2024 09:30 BRATISLAVA - Slovenských politikov obzvlášť zasiahla streľba na bývalého prezidenta Donlada Trumpa. Prezident Slovenskej republiky Peter Pellegrini brutálnu streľbu odsúdil. Je hlboko znepokojený prerastaním násilia do politiky na celom svete.

FBI zverejnila identitu: FOTO Kto je muž, ktorý postrelil bývalého prezidenta Trumpa?

14.07.2024 09:30 WASHINGTON – Atentátnikom strieľajúcim na bývalého prezidenta Trumpa je 20-ročný Thomas Matthew Crooks, uviedol v nedeľu americký Federálny úrad pre vyšetrovanie . Informuje o tom agentúra Reuters.