Zvýšte svoje šance na trhu práce. Ako? S AWS certifikáciou

14.07.2024 17:45 IT sektor patrí medzi najkľúčovejších zamestnávateľov súčasnosti. Tými najhorúcejšími kandidátmi, ktorí získajú dobre platenú prácu na zaujímavých projektoch, sú preto odborníci, ktorí sa špecializujú na jednotlivé oblasti IT. Jednou z najčastejších požiadaviek v inzerátoch je AWS certifikácia. Prečo sú experti na Amazon Web Services takí žiadaní?  Odpoveď je jednoduchá: AWS je najkomplexnejšou a najrozšírenejšou cloudovou ... Príspevok Zvýšte svoje šance na trhu práce. Ako? S AWS certifikáciou zobrazený najskôr Popchips.sk.

Ošetrenie laku vozidla voskom – všetko o voskovaní

14.07.2024 17:45 Pri starostlivosti o vozidlo je dôležité venovať pozornosť nielen technickému stavu, ale aj estetickému vzhľadu. Jedným z najdôležitejších faktorov perfektného vzhľadu vozidla je starostlivosť o lak. Na tento účel slúžia… The post Ošetrenie laku vozidla voskom – všetko o voskovaní appeared first on 2020.sk.

Ako vybrať snehové reťaze do hôr

14.07.2024 08:00 Snehových reťazí existuje niekoľko druhov. Niektoré z nich sú určené na časté jazdenie v horách a iné slúžia len ako prvá pomoc v nečakaných zimných podmienkach… The post Ako vybrať snehové reťaze do hôr appeared first on Vidiečan.sk.

Chceli by ste psíka? Toto je 6 vecí, ktoré budete potrebovať

14.07.2024 08:00 Kúpa psíka je dôležité rozhodnutie, ktoré by ste určite nemali uponáhľať. Bude s vami žiť najbližších 15 rokov, stane sa členom rodiny a vašou úlohou bude sa oňho po celý čas starať. Za to sa vám odplatí svojou vernosťou a bude veselým spoločníkom pri každom dobrodružstve. Čo všetko budete pre neho potrebovať, kým si ho prinesiete domov? 1.      ... Príspevok Chceli by ste psíka? Toto je 6 vecí, ktoré budete potrebovať zobrazený najskôr Pisem.sk.

Ako ušetriť za prenájom sídla vašej firmy

14.07.2024 08:00 Na začiatku podnikania je potrebné zvoliť aj adresu sídla firmy, ktorú budete používať pri komunikácii s úradmi a obchodnými partnermi. Ak nemáte vlastnú nehnuteľnosť a nepotrebujete si ani prenajať kancelárske či obchodné priestory, výhodným riešením bude virtuálne sídlo. Vybrať si ho môžete aj v Bratislave, čo vám prinesie viacero výhod. Virtuálne sídlo minimalizuje náklady Virtuálne sídlo je služba, ktorú ... Príspevok Ako ušetriť za prenájom sídla vašej firmy zobrazený najskôr Pisem.sk.

Prečo si vybrať sídlo s. r. o. v Bratislave?

14.07.2024 08:00 Pri založení spoločnosti s ručením obmedzeným je potrebné splniť všetky zákonom dané náležitosti. Medzi nimi je aj voľba sídla spoločnosti, ktoré budete uvádzať na všetkých vašich dokumentoch. Prečo je pre vás výhodné vybrať si sídlo s. r. o. v Bratislave? Čo musí spĺňať sídlo s. r. o. Pri zápise do Obchodného registra musí mať každá spoločnosť s ručením The post Prečo si vybrať sídlo s. r. o. v Bratislave? first appeared on Família.

Chcelo by vaše dieťa škrečka? Toto si pripravte

14.07.2024 08:00 Asi všetky deti túžia po zvieratku, pričom často je prvou voľbou škrečok. Tieto zvieratká sú malé, milé a rodičov iste poteší, že sú aj nenáročné. Na čo všetko sa pripraviť, ak chcete doma chovať škrečka? Klietka pre škrečka Škrečok je hlodavec s ostrými zubmi a pomerne aktívne zvieratko, preto by ste ho mali chovať v klietke. Iste mu nebude The post Chcelo by vaše dieťa škrečka? Toto si pripravte first appeared on Família.

Strešné boxy: pomocník v lete i v zime

14.07.2024 08:00 Zdá sa vám, že na cestách vidíte čoraz viac vozidiel so strešnými boxami? Nejde len o zdanie, pretože toto príslušenstvo na auto je… The post Strešné boxy: pomocník v lete i v zime appeared first on Pokrok.sk.

Prečo sa batéria v aute rýchlo vybíja

14.07.2024 08:00 Zdá sa vám, že kapacita batérie v aute klesá akosi rýchlo? Niektorí motoristi si tento stav ani nevšimnú, pretože kapacitu batérie nemerajú. O to… The post Prečo sa batéria v aute rýchlo vybíja appeared first on Šmyk.sk.

Uplatnite sa v IT sektore s Cisco certifikáciou

14.07.2024 08:00 Práca v IT si vyžaduje neustále dovzdelávanie. V tejto oblasti dennodenne pribúdajú nové technológie, ktoré potrebujú šikovných odborníkov. Jednou z nich sú aj blade servery Cisco, ktoré už niekoľko rokov patria medzi svetové špičky. Aj preto dopyt po expertoch, ktorí sa v Cisco vyznajú, neupadá. 

Odpoveď na požiadavky eventového sveta? Laia

14.07.2024 08:00 Za posledné roky sme sa stali svedkami boomu nových aplikácií a platforiem. Naučili sme sa robiť eventy v úplne novom prostredí – online či hybridne. Po dvoch rokoch sme si zvykli, že sa inteligentné platformy stali neoddeliteľnou súčasťou nášho plánovania a množstvo ich funkcií využívame na dennej báze.

Cisco kurz? Obráťte sa na jediného certifikovaného partnera v strednej Európe

14.07.2024 08:00 Poznáte to. Svet technológií sa neustále posúva a vy s ním potrebujete držať krok. Našťastie na to nie ste sami. Aj na Slovensku sa nájde množstvo odborníkov, ktorí dokážu vašu kvalifikáciu rozšíriť. Jedným z najspoľahlivejších spôsobov, ako to urobiť, je dať sa na Cisco kurz. Cisco školenie od odborníkov  Hoci sa s blade servermi Cisco The post Cisco kurz? Obráťte sa na jediného certifikovaného partnera v strednej Európe appeared first on Infostránka.sk.

10 dôvodov, prečo sa oplatí podnikať

14.07.2024 08:00 Oplatí sa začať podnikať? Je podnikanie to pravé pre vás alebo je lepšie zostať v súčasnej práci? Tieto otázky vŕtajú v hlave každého človeka, ktorý uvažuje o začatí novej etapy života ako podnikateľ. 

Ako vybrať granuly pre psa?

13.07.2024 22:00 Správne a výživné krmivo je základom pre zdravie šteňaťa aj dospelého psa. Preto je výber granúl kľúčový a rozhodne by ste ho nemali podceňovať. Ako sa… The post Ako vybrať granuly pre psa? appeared first on Kankán online magazín.

Zakladáte s. r. o.? Poradíme vám, na čo všetko by ste mali myslieť

13.07.2024 22:00 Spoločnosť s ručením obmedzeným je vyhľadávanou formou podnikania. Založiť ju môže už jeden spoločník. Aby ste mohli začať podnikať touto formou, budete musieť splniť všetky… The post Zakladáte s. r. o.? Poradíme vám, na čo všetko by ste mali myslieť appeared first on Kankán online magazín.