Garaz.cz 24.06.2026 21:15 Kdekdo zřejmě tuší, že když z okna jedoucího/stojícího auta vyhodíte pytel s odpadky, patrně to bude na pokutu, ovšem do stejné sorty spadá i odhození cigaretového nedopalku, což je na českých silnicích takový klasický nešvar. Házet „vajgly“ z okna je tedy nejen protizákonné, ale také potenciálně nebezpečné.

Čítať celý článok >>